باشگاه مشتریان دهکده گنجنامه
همین حالا عضو شوید
*
*
ثبت نام
اطلاعات شما در سامانه دهکده گنجنامه محفوظ خواهد بود. با ثبت نام در باشگاه مشتریان گنجنامه از تخفیف ها و خدمات ویژه برخوردار خواهید شد.
ورود به تور مجازی دهکده گنجنامه

تیرول

پرواز بدون بال پرواز

تجربه ای ناب از لذت پرواز

تیرول گنجنامه همدان اولین سایت تخصصی  تیرول یا کابل پرواز در کشور می باشد. این سایت دارای 4 پایه به ارتفاع 3 متر و 3 خط پرواز مجزا به طول 520 متر در مساحتی بالغ بر 1900 متر مربع می باشد. کمترین وبیشترین ارتفاع کابل از سطح زمین به ترتیب 3 تا 35 می باشد و از هارنس نیوتن، کارابین، تسمه و قرقره های تاندم ساخت شرکت پنزل (petzel) فرانسه استفاده می گردد. ظرفیت استفاده در شرایط جوی مناسب بیش از 100 نفر در روز می باشد و دارای محدویت سنی نمی باشد.

اولین سایت تخصصی تیرول در کشور
تجربه پرواز به روی کابل برای تمام سنین
آزاد کردن انرژی درونی جوانان و ایجاد شادابی
بالا بردن سطح آمدگی در تمرینات سرعتی
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
تیرول-دهکده گنج نامه
ثبت نظر و خاطره سفر تیرول
ثبت نظر و تجربه شما از تیرول
:
کافه کلبه
کافه کلبه ارائه دهنده انواع نوشیدنی های سرد و گرم، شیکها، گلاسه ها و انواع دمنوش همراه با میان وعده های مختلف در تمامی فصول سال آماده پذیرایی می باشد.
گنبد علویان
گنبد علویان در چهار باغ علویان در نزدیکی میدان امامزاده عبد الله همدان واقع شده، این اثر که یکی از شاهکارهای معماری و گچ بری بعد از اسلام در همدان و از مهمترين آثار...
سوئیت های اقامتی ویژه (VIP)
اگر قصد سفر به همدان را دارید اقامت در سوئیتهای ویژه دهکده گنج‌نامه با امکانات ویژه بی شک یکی از بهترین تصمیم های شما خواهد بود. فرقی نمی کند در کدام فصل...
کوهستان الوند
تفريح و اقامت در دل کوهستاني بکر